Впровадження бережливих технологій на практиці. AeroStar

Останні дні вересня виявилися дуже продуктивними. Провели довгоочікуваний бізнес-тренінг "LEAN-інструменти для виробництва. Впровадження бережливих технологій на практиці. Візит на AeroStar" за участі нашого найкращого бізнес-тренера Ольги Пестрецової-Блоцької.

Надзвичайно раді поділитися з вами новою, крутою колаборацією нашого Центру з компанією AeroStar - виробником екологічного устаткування для вентиляції і кондиціонування, адже разом ми запустили навчальну програму «LEAN-інструменти для виробництва. Впровадження бережливих технологій на практиці. Візит на AeroStar».


Наша спільна ціль:

  • розібратися з Lean концепцією, філософією та ідеологією;

  • розглянути технологію і алгоритми застосування інструментів бережливого виробництва: стандартизація роботи, організація робочого простору (5S), картування потоку створення цінності (VSM), візуалізація, захист від ненавмисних помилок (Рока-Yoke), канбан, загальне обслуговування обладнання (ТРМ);

  • вивчити досвід реального виробничого підприємства, що впроваджує інструменти бережливого виробництва, поспілкуватись з менеджментом про особливості впровадження бережливих технологій.

Бажаємо нашим учасникам професійних успіхів, реалізації усіх набутих знань та сподіваємося побачити кожного із вас ще!


А також з приємністю повідомляємо, що проведемо даний бізнес-тренінг ще раз - 28-29 жовтня. Зареєструватися та перегляти деталі програми можна за посиланням. Ставайте на шлях впровадження бережливих технологій разом із нами!

Адрес

ул. Евгения Сверстюка, 19
02660, Киев, Украина

Написать нам

Позвонить нам

(044) 360-05-63
(095) 068 89 95
(098) 471 58 67