Гранти для власної справи: новинки

Вашій увазі підбірка новеньких можливостей для початку власної справи та розвитку уже існуючих бізнесів.

20 грантів на загальну суму до 10 млн грн на свою справу від «Епіцентру»


«Епіцентр» вирішив підтримати власників малого та середнього бізнесу: як теперішніх, так і майбутніх підприємців. Тож у кожного є шанс виграти до 500 000 грн на реалізацію своєї бізнес-ідеї. Вона має бути конкурентоспроможною та актуальною. Всі грантові заявки незалежна бізнес-комісія оцінить на відповідність.


Щоб зареєструвати свою бізнес-ідею, необхідно додати до грантової заявки чек із будь-якого ТЦ «Епіцентр» або онлайн-замовлення в інтернет-магазині еpicentrk.ua на суму від 1500 грн. Після цього організатори оберуть півфіналістів через random.org серед заявок, попередньо схвалених незалежною бізнес-комісією. У кожному сезоні 10 конкурсантів змагатимуться за 5 грантів сумою до 500 000 грн. Будь-хто з півфіналістів може отримати також приз глядацьких симпатій. Приз отримає той, хто за один тиждень голосування набере найбільшу кількість вподобань за свій ролик-відеопрезентацією на YouTube.


Дедлайн: (чотири етапи) 5 липня, 26 липня, 16 серпня, 4 вересня.

Досвід ЄС у програмі обміну для підприємців


Erasmus for Young Entrepreneurs – це програма обміну для підприємців: бізнесмени-початківці відвідають європейських менторів, успішні власники бізнесу – запросять менш досвідчених колег з Європи до себе. Протягом 1–6 місяців ви працюватимете пліч-о-пліч. На вас чекає обмін досвідом, дослідження іноземного ринку та ділові знайомства з професіоналами з інших країн Європи.


Дедлайн: 1 вересня.

Акселератор для підприємців у сфері медіа


Media Development Foundation проводить новий медіаакселератор для головних редакторів та CEO українських регіональних медіа. Учасники прослухають 32 тренінги та воркшопи протягом 3 лекційних модулів з вересня по грудень. А також отримають персональних менторів, які допоможуть налагодити процеси в редакції та налаштувати монетизацію.  Між тренінгами в учасників будуть мітапи, зустрічі з експертами, нетворкінг та залучення в спільноту медіаменеджерів. Програма буде проходити в офлайн та онлайн-форматі.


Дедлайн: 26 липня.

Тренінги від Центру бізнес-технологій ТОТ формують в учасників комплексний підхід, як на практиці використати отримані знання для підвищення ефективності бізнесу. Перегялянути найближчі освітні заходи Центру можна за посиланням: події.

Адрес

ул. Евгения Сверстюка, 19
02660, Киев, Украина

Написать нам

Позвонить нам

(044) 360-05-63
(095) 068 89 95
(098) 471 58 67